IV konferencja Prawo Kolejowe

Publikacja: 26 lutego, 2024

Zapraszamy serdecznie na IV edycję konferencji „Prawo kolejowe” zapraszamy prawników oraz specjalistów zajmujących się na co dzień kwestiami regulującymi bezpieczeństwo i funkcjonowanie rynku kolejowego.

Tematyką tegorocznego spotkania będzie stan wdrażania w Polsce regulacji prawnych Unii Europejskiej, znanych jako IV Pakiet Kolejowy. Ich celem jest stworzenie jednolitego europejskiego obszaru kolejowego, który ma cechować większa swoboda świadczenia usług, szeroki dostępu do rynku, a w efekcie – większa konkurencyjność przewozów kolejowych.

Cykl wydarzeń „Prawo kolejowe” adresowany jest do specjalistów zajmujących się prawem cywilnym i administracyjnym, w szczególności kwestiami bezpieczeństwa transportu kolejowego, regulacji rynku oraz inwestycjami infrastrukturalnymi. Jest również okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń o najnowszych rozstrzygnięciach sądowych, istotnych z punktu widzenia branży.

Udział w konferencji możliwy jest w formie stacjonarnej (w siedzibie Urzędu Transportu Kolejowego) lub zdalnej za (pośrednictwem platformy MS Teams).

Zapraszamy do zapisów:

 

Prawo Kolejowe – IV edycja