Zaproszenie na warsztaty „Profesjonalne zakupy taboru”

Publikacja: 4 marca, 2024

Fundacja ProKolej, wspólnie z Centrum Unijnych Projektów Transportowych zaprasza na spotkania warsztatowe „Profesjonalne zakupy taboru kolejowego – Fundusze unijne na tabor kolejowy w pespektywie 20 lat – Co dalej…?”. Wydarzenie zostało zaplanowane na 4 kwietnia 2024 r. w Warszawie.
Tematyka warsztatów, adresowanych do beneficjentów projektów taborowych już zrealizowanych i planowanych do realizacji w nowej pespektywie unijnej 2021-2027, będzie obejmowała kwestie zakupów, modernizacji i eksploatacji pojazdów kolejowych. Całość zostanie podzielona na dwie części – cykl prezentacji ekspertów z dziedziny finansów, prawa, zakupów oraz, produkcji i eksploatacji taboru – oraz dwa równoległe panele dyskusyjne dla zainteresowanych przewozami pasażerskimi i towarowymi (intermodalnymi).
Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji przy „stolikach tematycznych”, prowadzonych przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych, Urząd Zamówień Publicznych oraz również Urząd Transportu Kolejowego.
Wszystkie szczegóły i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie https://kolej365.pl/warsztaty-taborowe-2024/

Zaproszenie na warsztaty „Profesjonalne zakupy taboru”